Právě se nacházíte:HomeProdukty Ochranné pomůcky / Rukavice / Svařovací rukavice TIG

Rukavice ergonomické TIG ESAB

Kód položky: 0700500449
ergoTIG.jpg

-20%

-20%
ergoTIG.jpg

Nové, vysoce kvalitní rukavice nabízejí zcela nové pojetí na přizpůsobení, formu a funkčnost. Ergonomické přizpůsobení přirozené pozice ruky zaručuje svářeči zvýšené pohodlí a lepší kvalitu při práci. Rukavice TIG je vyrobena z tenké, vysoce kvalitní kůže a zlepšuje zručnost svářeče. Rukavice jsou trvanlivé, s obrubou, KEVLARovým prošíváním a zesílením palce.
K dispozici ve dvou velikostech: L, XL

Cena za ks s DPH 339,-
Cena za ks bez DPH 280,-
Rukavice ergonomické TIG ESAB 339,-Skladem

Počet ks:

Všechny rukavice ESAB mají certifikát CE. Svařovací a montážní rukavice pro velká zatížení byly testovány a ověřeny orgánem třetí strany. 
1, Zkouška odolnosti proti mechanickému namáhání, např. oděru, řezání, roztrhnutí a průrazu. 
2, Zkouška tepelné odolnosti, např. vystavení otevřenému ohni, kontaktu s teplem, konvenčnímu ohřevu, sálavému teplu, malým a velkým částicím roztaveného kovu.

Tyto výrobky jsou testovány a schváleny Autorizovaným zkušebním ústavem. Ústav zkoumá také technickou dokumentaci předloženou výrobci k zajištění shody v souladu s příslušnou normou EN. Označení CE se skládá z označení CE, schvalovacího čísla zkušebního ústavu, označení roku prvního schválení, piktogramy a testem. 

 Kvalita kůže
Nalezení kvalitní kůže splňující náročné požadavky profesionálních svářečů vyžaduje zkušenost. ESAB má rozsáhlé znalosti a zkušenosti s činěním i úpravou – důležitými procesy určujícími výslednou kvalitu kůže. Jsou to právě ty procesy, které dávají kůži její vlastnosti ve vztahu k pevnosti, měkkosti a pružnosti. Vrchní část kůže se nazývá “Lícovka“ a vnitřní část se nazývá “Štípenka “. Lícovka je měkká, trvanlivá, voděodolná. Může také odolávat teplotě do 80°C. „Štípenka“ je porézní, a proto absorbuje vlhkost snadněji než lícovka. Přirozeně drsný povrch poskytuje dobrou přilnavost. Tloušťka závisí na řezu kůže a zda je řez v jednom nebo ve dvou vrstvách. Bez zvláštních úprav odolává tato kůže teplotě do 100°C.

Hovězina
Hovězí lícovka je odolná proti oděru a vodě. Kůže je často silná, vhodná k použití jako pracovní rukavice, které musí snášet méně šetrné zacházení. Také poskytují dobrou tepelnou ochranu.

Vepřovice 
Povrch kůže je poměrně porézní, tím je prodyšnost rukavice lepší než u většiny ostatních kůží. Vepřová kůže je měkkčí.

Kozina
Kozí kůže má nejdelší životnost. Obsahuje přírodní lanolin. Kozí kůže je velmi flexibilní. Má také velmi dobrou odolnost proti opotřebení. Pevnost a pružnost kůže, jsou velmi vhodné pro jemnou práci, kde je požadována citlivost a zručnost.

Váš email:
Váš dotaz k produktu "Rukavice ergonomické TIG ESAB"
Odebírání novinek
"Souhlasím se zasíláním novinek, akcí, informací o dopravě zdarma a dalších zajímavých informací z našeho oboru. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů
Pokud jste neudělili souhlas se zasíláním obchodních sdělení (viz výše) veškeré vámi vyplněné údaje z kontaktního formuláře budou použity výhradně za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Následně budou smazány. Nebudou použity pro zasílání jakýchkoli sdělení. Zde najdete kompletní informace o zpracování osobních údajů

Zpět nahoru

2016 © Všechna práva vyhrazena - Weldis.cz | Vytvořili: Snadnacesta.eu