Právě se nacházíte:HomeProdukty Ochranné pomůcky / Ochrana zraku

Brýle 3M SecureFit™ 400X ochranné brýle, oranžové

Kód položky: SF416XAS-BLK

Akce

novinka

více
obrázků

Brýle 3M SecureFit™ 400X ochranné brýle, oranžové

Cena za ks s DPH 365,-
Cena za ks bez DPH 302,-
Brýle 3M SecureFit™ 400X ochranné brýle, oranžové 365,-Skladem

Počet ks:

Detaily

  • Vložte pro přidání dioptrických skel do ochranných brýlí řady 3M™ SecureFit™ 200 a 400
  • Vhodné pro dioptrická skla s hodnotou + a - 6 dioptrií
  • Tato vložka pro dioptrická skla je užitečná pro každého, kdo potřebuje korekci zraku a zároveň ochranu.
  • Kombinace měkkého nosního můstku a tvarovaného chrániče obočí zvyšuje pohodlí a poskytuje další ochranu od létajících částic.
  • Lehký design - 22 g
  • Lze použít i v kombinaci s mušlovými chrániči sluchu

Přidejte do vašich ochranných brýlí série 3M™ SecureFit™ 200, 400 vložku pro dioptrická skla, RX-SF400. Naše vložka pro dioptrická skla je ideální pro přidání polykarbonátových dioptrických skel s hodnotou + a - 6 dioptrií. Umožňuje uživatelům používat ochranu zraku bez ohrožení jejich zraku. Je kompatibilní s řadou ochranných brýlí 3M™ SecureFit™ 200 a 400.

Přidejte do vašich ochranných brýlí série 3M™ SecureFit™ 200, 400 vložku pro dioptrická skla, RX-SF400. Naše vložka pro dioptrická skla je ideální pro přidání polykarbonátových dioptrických skel s hodnotou + a - 6 dioptrií. Umožňuje uživatelům používat ochranu zraku bez omezení. Je kompatibilní s řadou ochranných brýlí 3M™ SecureFit™ 200 a 400.

Váš email:
Váš dotaz k produktu "Brýle 3M SecureFit™ 400X ochranné brýle, oranžové"
Odebírání novinek
"Souhlasím se zasíláním novinek, akcí, informací o dopravě zdarma a dalších zajímavých informací z našeho oboru. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů
Pokud jste neudělili souhlas se zasíláním obchodních sdělení (viz výše) veškeré vámi vyplněné údaje z kontaktního formuláře budou použity výhradně za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Následně budou smazány. Nebudou použity pro zasílání jakýchkoli sdělení. Zde najdete kompletní informace o zpracování osobních údajů

Zpět nahoru

2016 © Všechna práva vyhrazena - Weldis.cz | Vytvořili: Snadnacesta.eu