Právě se nacházíte:HomeProdukty Ochranné pomůcky / Rukavice / Pracovní rukavice

Rukavice pracovní W2000

Kód položky: 0700500576

-20%

-20%

Novinka

Prvotřídní univerzální pracovní rukavice, které chrání ruce před pořezáním a oděrem. Pracovní rukavice v dělnickém stylu poskytují jednoduchou a odolnou ochranu s celodenním pohodlím. Rukavice ze štípané kůže bez podšívky s pohodlnou manžetou vyhovují i těm nenáročnějším podmínkám.

 

Cena za ks s DPH 153,-
Cena za ks bez DPH 126,-
Velikost: S; 153,-Na objednání 5-10 dní
Velikost: M ; 153,-Na objednání 5-10 dní
Velikost: L; 153,-Na objednání 5-10 dní
Velikost: XL; 153,-Na objednání 5-10 dní
Velikost: XXL; 153,-Na objednání 5-10 dní

Počet ks:

Prvotřídní univerzální pracovní rukavice, které navazují na řadu svářečských rukavic, chrání ruce před pořezáním a oděrem. Pracovní rukavice v dělnickém stylu W2000 poskytují jednoduchou a odolnou ochranu s celodenním pohodlím. 

Dělnické pracovní rukavice W2000 jsou ze štípané kůže bez podšívky, která zajišťuje maximální vyváženost ochrany rukou, pohodlí, obratnosti a odolnosti.

 

 Varianta dělnického stylu

 Pogumované a nabrané manžety pomáhají udržet rukavice v ideální poloze

 Štípaná kůže

 Křídlový palec

 Bez podšívky, nejsou izolované a nemají Kevlarové prošití

 Nejsou určeny pro svařování

 

Certifikace :  CE: EN388 4234X; UKCA

 

Všechny rukavice ESAB mají certifikát CE. Svařovací a montážní rukavice pro velká zatížení byly testovány a ověřeny orgánem třetí strany. 

1, Zkouška odolnosti proti mechanickému namáhání, např. oděru, řezání, roztrhnutí a průrazu. 
2, Zkouška tepelné odolnosti, např. vystavení otevřenému ohni, kontaktu s teplem, konvenčnímu ohřevu, sálavému teplu, malým a velkým částicím roztaveného kovu.

Tyto výrobky jsou testovány a schváleny Autorizovaným zkušebním ústavem. Ústav zkoumá také technickou dokumentaci předloženou výrobci k zajištění shody v souladu s příslušnou normou EN. Označení CE se skládá z označení CE, schvalovacího čísla zkušebního ústavu, označení roku prvního schválení, piktogramy a testem. 
 

Váš email:
Váš dotaz k produktu "Rukavice pracovní W2000"
Odebírání novinek
"Souhlasím se zasíláním novinek, akcí, informací o dopravě zdarma a dalších zajímavých informací z našeho oboru. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů
Pokud jste neudělili souhlas se zasíláním obchodních sdělení (viz výše) veškeré vámi vyplněné údaje z kontaktního formuláře budou použity výhradně za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Následně budou smazány. Nebudou použity pro zasílání jakýchkoli sdělení. Zde najdete kompletní informace o zpracování osobních údajů

Zpět nahoru

2016 © Všechna práva vyhrazena - Weldis.cz | Vytvořili: Snadnacesta.eu