Zákaznická linka

737 741 000

Proč nakupovat ve firmě Weldis RK s.r.o. ?

  • Drtivá většina položek skladem
  • Kamenná prodejna
  • Dodání obvykle do druhého dne
  • Příkladný přístup a ochota k zákazníkovi
Právě se nacházíte:HomeProdukty Svařovací zdroje a zařízení / Zdroje ESAB / Zdroje MIG/MAG

Caddy Mig C200i

Kód položky: 0349312030
904003_Caddy-Mig_C200i_jpg.png
Cena za ks s DPH 0,-
Cena za ks bez DPH 0,-

Na objednání - obratem Vám sdělíme termín dodání

PŘENOSNÝ SVAŘOVACÍ STROJ MIG/MAG SPOLEČNOSTI ESAB se VYZNAČUJE TECHNOLOGIÍ AUTOMATICKÉHO NASTAVENÍ    

Společnost ESAB představila nový doplněk své populární řady svařovacích zdrojů Caddy® – Caddy® Mig C200i. Tento kompaktní a lehký svařovací stroj je vhodný pro celou řadu montážních, údržbářských a opravárenských prací. Stroj se vyznačuje zabudovaným podavačem svařovacího drátu, který pojme 200mm  cívky. Tento nový stroj je ergonomický, robustní a spolehlivý, a lze jej použít ke svařování oceli, hliníku a nerezové oceli. Je rovněž vhodný pro pájení natvrdo metodou Mig. Lze použít buď plné dráty nebo plněné elektrody.

Rozhodující předností tohoto nového napájecího zdroje s usměrňovačem je technologie inteligentního nastavení oblouku, která zajišťuje vynikající svařovací výkon při minimálním úsilí uživatele. Caddy® Mig C200i je skutečně prvním z řady přenosných svařovacích strojů Caddy® společnosti ESAB, který těží z inteligentní technologie QSet chráněné patentovou přihláškou. Jakmile je vybrán materiál, uživatel jednoduše nastaví tloušťku tabule prostřednictvím intuitivního rozhraní obsluhy. Systém QSet automaticky optimalizuje parametry obloukového svařování zkratovým přenosem. QSet udržuje optimální nastavení, i když se změní nastavení tloušťky tabule. Výsledek je ten, že konzistentní a optimální kvalitu svaru lze pro všechny tloušťky tabule zajistit ovládáním jediného otočného regulátoru. QSet lze použít pro všechny kombinace materiálů a plynů.  

Díky nízké hmotnosti (11,5 kg) a jedinečnému a pečlivě navrženému systému manipulace se svařovacím kabelem lze Caddy® Mig 200i včetně svařovacích kabelů přenášet bezpečně, snadno a efektivně. Nová konstrukce rovněž využívá řadu moderních materiálů, díky kterým je plášť zdroje lehký, trvanlivý a nárazuvzdorný. Napájení z jednofázového zdroje nebo z mobilního generátoru znamená, že Caddy® Mig 200i lze používat prakticky kdekoliv. Díky velké pozornosti věnované v průběhu navrhování elektrických obvodů kompenzaci účiníku a harmonických Caddy® Mig 200i dodává o 30 % vyšší svařovací výkon při stejné hodnotě pojistky. Při 20% pracovním cyklu stroj dodává 180 A/23 V a při 100% pracovním cyklu stále dosahuje působivých hodnot 100 A/19 V. Proud lze nastavit v rozsahu 30–200 A a rychlost posuvu  svařovacího drátu lze nastavit v rozmezí 2–12 m/min. Lze použít svařovací drát o průměru 0,6–1,0 mm.  

Každý zdroj Caddy® Mig 200i je dodáván kompletní včetně 3m hořáku, 3m síťového kabelu, 4,5m plynové hadice se svorkou a rychlospojkou, zpětného kabelu se svorkou a jednoduchého ramenního popruhu. Souprava každého stroje bude doplněna o cívku s 1 kg mědí potaženého Mig/Mag svařovacího drátu ESAB OK Autrod 12.51.

Váš email:
Váš dotaz k produktu "Caddy Mig C200i"
Odebírání novinek
"Souhlasím se zasíláním novinek, akcí, informací o dopravě zdarma a dalších zajímavých informací z našeho oboru. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů
Pokud jste neudělili souhlas se zasíláním obchodních sdělení (viz výše) veškeré vámi vyplněné údaje z kontaktního formuláře budou použity výhradně za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Následně budou smazány. Nebudou použity pro zasílání jakýchkoli sdělení. Zde najdete kompletní informace o zpracování osobních údajů

Zpět nahoru

2016 © Všechna práva vyhrazena - Weldis.cz | Vytvořili: Snadnacesta.eu