Právě se nacházíte:HomeProdukty Ochranné pomůcky / Ochrana dýchání / Respirační jednotky

Lapač jisker ADFLO

Kód položky: 836000
adflopopis_1_1.jpg

-30%

-30%
adflopopis_1_1.jpg

Lapač jisker zabraňuje proniknutí žhavých částic a okují a chrání tak filtry před znehodnocením.

Cena za ks s DPH 283,-
Cena za ks bez DPH 234,-
Lapač jisker ADFLO 283,-Skladem

Počet ks:

  • Pomáhá předcházet poškození filtrů jiskrami a jinými horkými částicemi. Používat se musí vždy, když jsou na pracovišti přítomny jiskry nebo jiné horké vzdušné částice.
  • Lapač jisker funguje také jako předfiltr tím, že zachycuje mnoho z větších částic, které by jinak byly nataženy a zaneseny do hlavního filtru.
  • Výměňte za náhradní díl, pokud se původní chránič jisker deformuje či jinak poškodí.

3M™ Adflo™ Lapač jisker lze použít se všemi filtry Adflo™. Pomáhá předcházet poškození filtrů jiskrami a jinými horkými částicemi. Používat se musí vždy, když jsou na pracovišti přítomny jiskry nebo jiné horké vzdušné částice.

Váš email:
Váš dotaz k produktu "Lapač jisker ADFLO"
Odebírání novinek
"Souhlasím se zasíláním novinek, akcí, informací o dopravě zdarma a dalších zajímavých informací z našeho oboru. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů
Pokud jste neudělili souhlas se zasíláním obchodních sdělení (viz výše) veškeré vámi vyplněné údaje z kontaktního formuláře budou použity výhradně za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Následně budou smazány. Nebudou použity pro zasílání jakýchkoli sdělení. Zde najdete kompletní informace o zpracování osobních údajů

Zpět nahoru

2016 © Všechna práva vyhrazena - Weldis.cz | Vytvořili: Snadnacesta.eu