Právě se nacházíte:HomeProdukty Ochranné pomůcky / Kukly a ochranné štíty / Samozatmavovací masky

Warrior-Tech 9-13 černá

Kód položky: 0700000400
warrior_tech_2-500x500_1.jpg

Rozsah kukly je nastavován vnějším ovládacím prvkem od DIN 9 do 13. Prodleva zozjasnění a citlivost mohou být nastaveny uvnitř kukly. Kukla je použitelná pro svařování  MIG/MAG, TIG, MMA (nad 200A).

Parametry kukly Warrior-tech: 

- 4 x senzor

- solární panel (není napájena bateriemi)
- DIN 9-13
- ovládání citlivosti a prodlevy rozjasnění
- velikost průzoru 98 x 48 mm
- optická třída 1/2/1/2
- vnější ovládání tmavosti

 

 

Cena za ks s DPH 2.571,-
Cena za ks bez DPH 2.125,-
Warrior-Tech 9-13 černá 2.571,- Nedostupné

Warrior-Tech 9-13 představují nový styl hi-tech kukel od společnosti ESAB. Maska kukly je k dispozici ve dvou provedeních s hladkým a leštěným povrchem, žlutá a černá. Kukly jsou vybaveny komfortním hlavovým křížem, jsou velice lehké a zajišťují úplnou ochranu obličeje, hlavy, uší a brady. Mohou být použity pro svařování ve všech polohách včetně polohy nad hlavou. Samozatmívací filtry využívají nejnovější technologie a mají dlouhou životnost. Samozatmívací filtr je namontován do rámečku, který zároveň zajišťuje vydutí vnějšího ochranného skla a zajišťuje tak větší prostor před filtrem pro efektivnější chlazení.
 

Svařovací kukla WARRIOR ™ Tech byla navržena tak, aby vyhovovala požadavkům všech svářečů. Nabízí nejnovější technologii lehké masky zajišťující ochranu před teplem, jiskrami a rozstřikem. Přední krycí skla poskytují vysoký komfort pohledu, díky vynikajícím optickým vlastnostem využívajícím nejnovější technologie ADF. Svařovací kukla WARRIOR ™ Tech poskytuje ideální funkčnost, výkon a pohodlí pro příležitostné svářeče.

 

Váš email:
Váš dotaz k produktu "Warrior-Tech 9-13 černá"
Odebírání novinek
"Souhlasím se zasíláním novinek, akcí, informací o dopravě zdarma a dalších zajímavých informací z našeho oboru. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů
Pokud jste neudělili souhlas se zasíláním obchodních sdělení (viz výše) veškeré vámi vyplněné údaje z kontaktního formuláře budou použity výhradně za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Následně budou smazány. Nebudou použity pro zasílání jakýchkoli sdělení. Zde najdete kompletní informace o zpracování osobních údajů

Zpět nahoru

2016 © Všechna práva vyhrazena - Weldis.cz | Vytvořili: Snadnacesta.eu